Dienas foto
Kontakti
.
Bija prieks atkal stāstÄ«t par savu pieredzi ziepju vārÄ«šanā, dalÄ«ties domās un idejās par citādu dzÄ«vesveidu. Šogad Mežotnes pilskalna svÄ“tki iekrita jaukā, saulainā dienā un par interesentu trÅ«kumu sÅ«dzÄ“ties nevarÄ“ja.

Kopsim arÄ« turpmāk šo tradÄ«ciju - ieskatÄ«simies mÅ«su senču dzÄ«vesveidā, mācÄ«simies no pieredzes, kas mÅ«su tautai jau ir, meklÄ“sim atbildes pagātnÄ“, lai veidotu nākotni.
Ziepju darbnīca Mežotnes pilskalnā 23.05.2009.
Paldies visiem, kas piedalījās manā ziepju darbnīcā Mežotnes pilskalna svētkos 23.05.2009.

Man ir liels prieks un gandarÄ«jums, ka tik daudziem ir interese par dabÄ«go kosmÄ“tiku. Ä»oti ceru, ka visi, kas mācÄ«jās taisÄ«t vannas bumbas, arÄ« turpmāk savā sadzÄ«vÄ“ pamazām ienesÄ«s pa kripatiņai dabas un prieka, ko dod paša rokām radÄ«tas lietas.

Ja jums ir kādi jautājumi, droši izmantojiet kontaktformu.

Pasākumā dalīto materiālu elektroniskās versijas sadaļā Mājas kosmētika.

Lai veicās !
Pabijusi šajā pasaulÄ“ jau 3 gadu desmitus, uzaugusi visskaistākajā Latvijas mežā netālu no RÄ«gas, te nu es esmu - nedaudz māksliniece, nedaudz uzņēmÄ“ja, nedaudz sapņotāja...

Profesionālā jomā darbojos IT nozarÄ“ un vislielāko baudu sagādā realizÄ“t citiem nepieciešamas idejas, kā arÄ« izpaust savu radošo potenciālu datorgrafikas lauciņā.

BrÄ«vajā laikā nu jau 3 gadus aizraujos ar pÄ“rļošanu, bet cenšos nepamest novārtā arÄ« gleznošanu. PatÄ«k rokdarbi - adÄ«šana, dažādu aksesuāru darināšana, floristika, zÄ«da apgleznošana un mājsaimniecÄ«bā ļoti nepieciešamu nieciņu  radÄ«šana pašas rokām. ŠobrÄ«d aizraujos arÄ« ar tautas medicÄ«nu un ziepju vārÄ«šanu mājās.

VarÄ“tu teikt, ka šobrÄ«d izdzÄ«voju pāreju jaunā dzÄ«ves posmā, ko Ä«sti vārdos aprakstÄ«t nav iespÄ“jams, bet arvien absurdākas man liekās mÄ“diju kultivÄ“tās vÄ“rtÄ«bas un sistÄ“ma, kurā dzÄ«vojam, kurpretÄ« arvien svarÄ«gāka man liekās mÅ«su senču dzÄ«ves gudrÄ«ba un mantojums, kuru neesam mācÄ“juši pārņemt, saglabāt...